VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Ştefan Naşcu

Sales Manager

Telefon: +40 732 600 695

Email: stefan.nascu@bavariamotors.ro

Gabriel Hagi

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 720 300 615

Email: gabriel.hagi@bavariamotors.ro

Romeo Dreptu

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 748 168 949

Email: romeo.dreptu@bavariamotors.ro

Rareş Radu

Reprezentant vânzări automobile rulate

Telefon: +40 732 600 694

Email: rares.radu@bavariamotors.ro

Andrei Ștefănică

Reprezentant vânzări automobile rulate

Telefon: +40 751 290 919

Email: andrei.stefanica@bavariamotors.ro

Alexandra Doga

Asistent showroom

Telefon: +40 729 036 946

Email: alexandra.doga@bavariamotors.ro

Alin Toma

Aftersales Manager

Telefon: +40 730 712 249

Email: alin.toma@bavariamotors.ro

Alexandru Erlic

Responsabil Garanţii

Telefon: +40 752 031 948

Email: alexandra.erlic@bavariamotors.ro

Claudiu Barbu

Consultant service

Telefon: +40 722 151 669

Email: claudiu.barbu@bavariamotors.ro

Răzvan Pătraşcu

Consultant service

Telefon: +40 731 055 509

Email: razvan.patrascu@bavariamotors.ro

Radu Oprişa

Consultant piese şi accesorii

Telefon: +40 733 002 080

Email: radu.oprisa@bavariamotors.ro

Dragoş Moraru

Parts Manager

Telefon: +40 728 109 069

Email: dragos.moraru@bavariamotors.ro